Serwis samochodowy
i części zamienne

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o.o.
ul. Potokowa 15AC Gdańsk

Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów Centrum Motoryzacyjnego Auto PLUS Sp. z o.o. oferuje pełen zakres usług serwisowych samochodów osobowych i dostawczych oraz samochodów terenowych Grupy FCA: Fiat, Fiat Professional, jak również Jeep, Alfa Romeo oraz Lancia, Chrysler i Dodge. Prowadzimy także naprawy blacharsko-lakiernicze.

W ramach naszego serwisu funkcjonuje Stacja Kontroli Pojazdów, w której można wykonać obowiązkowe badania techniczne (rejestracyjne) a także usunąć wszystkie usterki stwierdzone podczas tego badania.

Posiadamy nowoczesne urządzenia diagnostyczne pozwalające na wykonanie przeglądów oraz napraw nie tylko w samochodach należących do Grupy FCA ale również w pojazdach innych producentów.
Wiedza i kwalifikacje zdobyte przez pracowników Auto PLUS podczas licznych szkoleń, a także prawie 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej pozwalają w sposób profesjonalny obsłużyć Klientów indywidualnych oraz floty samochodów firmowych. Oferujemy szeroki zakres części zamiennych zarówno oryginalnych, jak i tańszych zamienników a zakres i koszt każdej usługi serwisowej jest konsultowany z właścicielem samochodu.

Klientom naszego serwisu oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe na usługi serwisowe i części zamienne, a także dogodne warunki płatności i możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na czas naprawy.

Serwis mechaniczny
gwarancyjny i pogwarancyjny

Godziny otwarcia:
pn-pt: 7:00 – 20:00
sob: 9:00 – 15:00
e-mail: serwis@autoplus.com.pl
Janusz Jarosz
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Robert Dejk
Doradca serwisowy
Maciej Benert
Doradca serwisowy
Dawid Tylka
Doradca serwisowy
Stanisław Kowalczyk
Dyrektor posprzedaży