Centrum Motoryzacyjne
Auto PLUS Sp. z o. o.

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o. o.
ul. Potokowa 15AC Gdańsk

Centrum Motoryzacyjne Auto PLUS Sp. z o.o. to firma funkcjonująca na rynku samochodowym od 1990 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą i serwisem samochodów marki Fiat. Intensywny rozwój rynku motoryzacyjnego sprawił, że centrum Auto PLUS szybko rozbudowało swoją ofertę o samochody Premium – w tym Alfa Romeo i Lancia. Salony te stanowiły wzór dla rozszerzającej się sieci sprzedaży w całej Polsce. Nasza lokalizacja od zawsze kojarzyła się z motoryzacją – tutaj sprzedaliśmy kilkanaście tysięcy samochodów. Obecnie Klienci Auto PLUS to nie tylko mieszkańcy województwa pomorskiego, ale również osoby z całej Polski.

Staramy się stale rozwijać, dlatego też w trakcie fuzji koncernów Fiat i Chrysler poszerzyliśmy ofertę i od 2011 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem samochodów legendarnej marki Jeep. Nieustanne doskonalenie, gromadzone doświadczenie oraz ogromna pasja, sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają nasi zawsze zadowoleni Klienci. Mimo to, ciągle doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności, aby zachować konkurencyjność i najwyższy poziom oferowanych usług.

Obecnie posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marek należących do Grupy FCA, w tym: Fiat, Fiat Professional, Jeep, Alfa Romeo, Lancia oraz na serwis Chrysler i Dodge.

Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, jak również samochodów używanych, a także pełną obsługą w zakresie finansowania – kredytów, leasingu oraz ubezpieczeń. Posiadamy nowoczesny serwis, blacharnię-lakiernię oraz stację kontroli pojazdów, w których oprócz marek koncernu FCA obsługujemy także samochody innych marek. Naszą ofertę w zakresie posprzedaży uzupełnia hurtownia i sklep oryginalnych części zamiennych oraz tańszych zamienników.

Nasz zespół handlowy

Piotr Kwapisiewicz
Doradca Klienta
Maciej Gościcki
Doradca Klienta
Adam Śliwiński
Doradca Klienta
Michał Czoczys
Doradca Klienta
Szymon Marciszewski
Doradca Klienta
Michał Kołakowski
Kierownik salonu
Michał Balcerzak
Doradca Klienta
Jarosław Dąbrowski
Doradca Klienta