Centrum Motoryzacyjne
Auto PLUS Sp. z o.o.

Nasz zespół handlowy

Maciej Gościcki
Doradca Klienta
Kom:
604 221 968
Tel:
58 777 47 42
maciej.goscicki@autoplus.com.pl
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 43
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Michał Czoczys
Doradca Klienta
Kom:
668 231 987
Tel:
58 777 47 41
michal.czoczys@autoplus.com.pl
Michał Kołakowski
Kierownik salonu
Kom:
606 460 380
Tel:
58 777 47 44
michal.kolakowski@autoplus.com.pl
Dawid Tylka
Doradca Klienta
Kom:
533 353 780
Tel:
58 777 47 46
dawid.tylka@autoplus.com.pl
Michał Balcerzak
Doradca Klienta
Kom:
604 777 460
Tel:
58 777 47 45
michal.balcerzak@autoplus.com.pl
Piotr Kwapisiewicz
Doradca Klienta
Kom:
600 438 612
Tel:
58 777 47 47
piotr.kwapisiewicz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Doradca Klienta
Kom:
668 231 816
Tel:
58 777 47 48
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl
Bartosz Walasek
Szef sprzedaży
Kom:
668 231 813
Tel:
58 777 47 40
bartosz.walasek@autoplus.com.pl
Marzena Jakubowska
Dział finansowania i ubezpieczeń
Kom:
696 763 274
Tel:
58 777 47 55
marzena.jakubowska@autoplus.com.pl
Szymon Marciszewski
Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych
Kom:
533 343 950
Tel:
58 777 47 54
szymon.marciszewski@autoplus.com.pl
Godziny
otwarcia
pn-pt: 7:00 - 19:00
Sob: 9:00 - 15:00
zadzwon
DO NAS
TEL: (58) 341 51 31
FAX: (58) 341 47 93
Napisz
do nas
serwis@autoplus.com.pl
Janusz Jarosz
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Kom:
606 480 014
Tel:
58 777 47 66
JANUSZ.JAROSZ@AUTOPLUS.COM.PL
Robert Dejk
Doradca serwisowy
Kom:
668 231 828
Tel:
58 777 47 62
ROBERT.DEJK@AUTOPLUS.COM.PL
Maciej Benert
Doradca serwisowy
Kom:
668 232 063
Tel:
58 777 47 61
MACIEJ.BENERT@AUTOPLUS.COM.PL
Marcin Kopacz
Doradca serwisowy
Kom:
533 343 910
Tel:
58 777 47 63
MARCIN.KOPACZ@AUTOPLUS.COM.PL
Stanisław Kowalczyk
Dyrektor posprzedaży
Kom:
602 601 606
Tel:
58 777 47 60
stanislaw.kowalczyk@autoplus.com.pl
Godziny
otwarcia
pn-pt: 9:30 - 17:30
Sob: 10:00 - 15:00
Zadzwoń
do nas
TEL: (58) 344 72 84
FAX: (58) 341 05 09 wewn. 351
Napisz
do nas
czesci@autoplus.com.pl
Wiesław Kwiatkowski
Specjalista
Kom:
604 053 064
Tel:
58 777 47 73
WIESLAW.KWIATKOWSKI@AUTOPLUS.COM.PL
Marek Leszczyk
Specjalista
Kom:
606 300 365
Tel:
58 777 47 74
MAREK.LESZCZYK@AUTOPLUS.COM.PL
Marek Ellwardt
Dyrektor ds. części zamiennych
Kom:
602 660 333
Tel:
58 777 47 70
MAREK.ELLWARDT@AUTOPLUS.COM.PL
Godziny
otwarcia
pn-pt: 8:00 - 18:00
Sob: Nieczynne
Zadzwoń
do nas
TEL: (58) 345 00 47
FAX: (58) 345 13 88
Napisz
do nas
blacharnia@autoplus.com.pl
Andrzej Żuk
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Kom:
662 249 710
Tel:
58 777 47 71
ANDRZEJ.ZUK@AUTOPLUS.COM.PL
Malwina Dunst
Szef Działu Marketingu i Administracji