Centrum Motoryzacyjne
Auto PLUS Sp. z o.o.

Nasz zespół handlowy

Maciej Gościcki
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
604 221 968
Tel:
58 777 47 42
maciej.goscicki@autoplus.com.pl
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 43
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Michał Czoczys
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
668 231 987
Tel:
58 777 47 41
michal.czoczys@autoplus.com.pl
Michał Kołakowski
Kierownik Salonu Fiat
Kom:
606 460 380
Tel:
58 777 47 44
michal.kolakowski@autoplus.com.pl
Piotr Kwapisiewicz
Kierownik Salonu Fiat Professional
Kom:
600 438 612
Tel:
58 777 47 47
piotr.kwapisiewicz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Doradca Klienta Fiat Professional
Kom:
668 231 816
Tel:
58 777 47 48
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl
Bartosz Walasek
Dyrektor Sprzedaży
Marzena Jakubowska
Dział finansowania i ubezpieczeń
Kom:
696 763 274
Tel:
58 777 47 55
marzena.jakubowska@autoplus.com.pl
Szymon Marciszewski
Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych
Kom:
533 343 950
Tel:
58 777 47 54
szymon.marciszewski@autoplus.com.pl
Godziny
otwarcia
pn-pt: 7:00 - 19:00
Sob: 9:00 - 15:00
zadzwon
DO NAS
TEL: (58) 341 51 31
FAX: (58) 341 47 93
Napisz
do nas
serwis@autoplus.com.pl
Jerzy Grotkowski
Doradca serwisowy
Kom:
662 249 710
Tel:
58 777 47 61
JERZY.GROTKOWSKI@AUTOPLUS.COM.PL
Janusz Jarosz
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Kom:
606 480 014
Tel:
58 777 47 63
JANUSZ.JAROSZ@AUTOPLUS.COM.PL
Marcin Kopacz
Dyrektor Serwisu
Kom:
533 343 910
Tel:
58 777 47 60
MARCIN.KOPACZ@AUTOPLUS.COM.PL
Godziny
otwarcia
pn-pt: 9:30 - 17:30
Sob: 10:00 - 15:00
Zadzwoń
do nas
TEL: (58) 344 72 84
FAX: (58) 341 05 09 wewn. 351
Napisz
do nas
czesci@autoplus.com.pl
Wiesław Kwiatkowski
Specjalista ds. części zamiennych
Kom:
604 053 064
Tel:
58 777 47 73
WIESLAW.KWIATKOWSKI@AUTOPLUS.COM.PL
Marek Leszczyk
Specjalista ds. części zamiennych
Kom:
606 300 365
Tel:
58 777 47 74
MAREK.LESZCZYK@AUTOPLUS.COM.PL
Marek Ellwardt
Dyrektor ds. Części Zamiennych i Blacharni/Lakierni
Kom:
602 660 333
Tel:
58 777 47 70
MAREK.ELLWARDT@AUTOPLUS.COM.PL
Godziny
otwarcia
pn-pt: 8:00 - 18:00
Sob: Nieczynne
Zadzwoń
do nas
TEL: (58) 345 00 47
FAX: (58) 345 13 88
Napisz
do nas
blacharnia@autoplus.com.pl
Marek Ellwardt
Dyrektor ds. Części Zamiennych i Blacharni/Lakierni
Kom:
602 660 333
Tel:
58 777 47 70
MAREK.ELLWARDT@AUTOPLUS.COM.PL
Maciej Benert
Specjalista ds. Blacharni/Lakierni
Kom:
668 232 063
Tel:
58 777 47 71
MACIEJ.BENERT@AUTOPLUS.COM.PL
Ryszard Sierant
Specjalista ds. Blacharni/Lakierni
Kom:
696 756 985
Tel:
58 777 47 72
ryszard.sierant@autoplus.com.pl
Malwina Dunst
Dyrektor Marketingu i Administracji