Pracownik strefy wydań

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o. o.
ul. Potokowa 15AC Gdańsk
tel. 58 777 00 00

Miejsce pracy:
Gdańsk, ul. Potokowa 15AC

Obowiązki

- przygotowanie nowego pojazdu do wydania pod kątem czystości

- wykonanie wymaganych przez producenta przeglądów zerowych pojazdów

- doposażenie pojazdu w ustalone akcesoria

- kompletowanie dokumentacji z wykonanego przygotowania pojazdu

- współpraca z działem sprzedaży samochodów

Wymagania

- wykształcenie techniczne

- podstawowa znajomość zagadnień elektryki, elektroniki i mechaniki

- sumienność i punktualność

- dbałość o powierzone narzędzia

- prawo jazdy kat. B

- dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- dużą samodzielność

- niezbędne narzędzia do pracy

- szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego

- pracę w doświadczonym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV wraz z listem motywacyjnym poprzez użycie przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez CM Auto PLUS Sp. z o. o. ul. Potokowa 15AC, 80-283 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).