Recepcjonistka

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o. o.
ul. Potokowa 15AC Gdańsk
tel. 58 777 00 00

Miejsce pracy:
Gdańsk, ul. Potokowa 15AC

Obowiązki

  • Obsługa recepcji - witanie Klientów i udzielanie informacji, opieka nad Klientami oczekującymi w salonie
  • Realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów (prowadzenie rozmów przychodzących i wychodzących)
  • Koordynowanie obiegu korespondencji (maile, listy, przesyłki kurierskie)
  • Współpraca z dostawcami świadczącymi usługi dla firmy
  • Uczestniczenie w akcjach promocyjnych – pomoc w przygotowaniu materiałów
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji - estetykę i porządek

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługą Klienta
  • Sprawne posługiwanie się komputerem - w szczególności pakietem MS Office
  • Komunikatywność, otwartość i nastawienie na współpracę
  • Dążenie do realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie ze szczególnym uwzględnieniem standardów obsługi Klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV wraz z listem motywacyjnym poprzez użycie przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez CM Auto PLUS Sp. z o. o. ul. Potokowa 15AC, 80-283 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).