Lakiernik Samochodowy

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o. o.
ul. Potokowa 15AC Gdańsk
tel. 58 777 00 00

Miejsce pracy:
Gdańsk, ul. Potokowa 15AC

Obowiązki

  • przygotowywanie pojazdów do lakierowania
  • wybór koloru i mieszanie farb
  • lakierowanie pojazdów
  • lakierowanie części samochodowych

Wymagania

  • 2-letni udokumentowany staż pracy na stanowisku lakiernik
  • umiejętność doboru lakierów
  • umiejętność lakierowania lakierem wodno-rozcieńczalnym
  • umiejętność pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm
  • precyzja, dokładność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jakość wykonywanej pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w autoryzowanym serwisie
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • wysokie standardy pracy
  • nowoczesne narzędzia i urządzenia
  • praca materiałami wysokiej jakości
  •  pracę w zintegrowanym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzeń
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV wraz z listem motywacyjnym poprzez użycie przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez CM Auto PLUS Sp. z o. o. ul. Potokowa 15AC, 80-283 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).