Blacharz

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp. z o. o.
ul. Potokowa 15AC Gdańsk
tel. 58 777 00 00

Miejsce pracy:
Gdańsk, ul. Potokowa 15AC

Obowiązki

  • Kompleksowe, samodzielne naprawy blacharskie samochodów
  • Wykonywanie zleconych napraw zgodnie z technologią producenta pojazdu
  • Przygotowanie samochodu do naprawy blacharskiej i uzbrojenie po naprawie
  • Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Blacharza
  • Praktycznea wiedza z zakresu napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia
  • Umiejętność rozbrajania i uzbrajania samochodów podczas napraw blacharskich
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność rzetelność i punktualność
  • Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w autoryzowanym serwisie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nowoczesne narzędzia i urządzenia
  • Pracę materiałami wysokiej jakości
  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV wraz z listem motywacyjnym poprzez użycie przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez CM Auto PLUS Sp. z o. o. ul. Potokowa 15AC, 80-283 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).