Wrangler
Jeep

Jeep

Wrangler

Wrangler i Wrangler Unlimited to legendarne ikony, które są symbolem swobody od ponad 70 lat! Oferują możliwości przeżycia i doświadczenia świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy.

Jeep Wrangler to precyzyjnie wykonane szczegóły łączące formę z funkcjonalnością. Począwszy od tradycyjnych okrągłych reflektorów i markowego siedmioszczelinowego grilla przedniego, poprzez zewnętrzne zawiasy i drzwi, a skończywszy na miękich wykończeniach wnętrza i srebrnych detalach na desce rozdzielczej. Jeep Wrangler łączy w sposób inteligentny bezkompromisową funkcjonalność i wygodę.

We Wranglerze każdy najmniejszy detal wykonany jest z najwyższą starannością, aby nawet najkrótsza podróż zapewniała największą przyjemność z prowadzenia i niespodziewany komfort. Warto poddać się jego urokowi i historii...

Pięć kategorii właściwości terenowych, pokazuje że każdy Wrangler jest w stanie stawić czoła każdej drodze: systemy napędu 4X4 z reduktorem, skok zawieszenia, łatwość manewrowania, prześwit i głębokość brodzenia. Zaprojektowany aby zagwarantować wysoki poziom ergonomii, zapobiegać wypadkom i chronić pasażerów w przypadku zderzenia, Jeep Wrangler jest wyposażony w liczne systemy bezpieczeństwa i ochrony.

Jeep Wrangler - daj się uwieść legendzie...

Zarówno Jeep Wrangler (3d) jak i Wrangler Unlimited (5d) dostępne są w wersjach SPORT, SAHARA i RUBICON. Już w wersji SPORT mamy do czynienia z pełnym wyposażeniem terenowym - napęd 4x4 Command-Trac z reduktorem, oś przednia Dana 33 i tylna Dana 44 o wysokiej wytrzymałości, ESC i system przeciwdziałający wywróceniu ERM. Oprócz tego o bezpieczeństwo i komfort dbają poduszki powietrzne, automatyczna klimatyzacja, komputer pokładowy oraz radio Media Center z 6 głośnikami.

Wrangler występuje w dwóch wersjach silnikowych: diesel 2.8 CRD 200 KM i benzynowy Pentastar V6 3.6 284 KM. Oba silniki wspólpracują z 5-biegową przekładnią automatyczną z systemem AutoStick.

Zespół Auto PLUS cechuje profesjonalizm i oddanie marce Jeep. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Maciej Gościcki
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
604 221 968
Tel:
58 777 47 42
maciej.goscicki@autoplus.com.pl
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 43
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Michał Czoczys
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
668 231 987
Tel:
58 777 47 41
michal.czoczys@autoplus.com.pl