Mito
Alfa Romeo

Alfa Romeo

Mito

Alfa Romeo Mito chararkteryzuje wyjątkowy i wyrazisty styl niepozwlający przejść obok tego samochodu obojętnie. Autetnyczny wielkomiejski i sportowy charakter zawdzięcza niepowtarzalnej sylwetce - zwinnej i drapierznej zarazem. Unikalny styl podkreślają matowe chromowane oprawy reflektorów i tylnych świateł, lusterka w kolorze nadwozia oraz sportowy tylny zderzak. W Mito kierowca może liczyć na doskonałe wrażenia z jazdy dzięki systemowi Alfa DNA - unikatowy selektor trybu jazdy, pozwalający zmieniać proporcje między równowagą a dynamiką.

Przyjemność i emocje wynikające z prowadzenia Mito potęgują innowacje techniczne. Przednie zawieszenie McPherson i belka skrętna z tyłu gwarantują typową dla Alfy Romeo sprtową równowagę i nadzwyczajną zwrotność na ulicach.

Alfa Romeo Mito to samochód, który zapewnia unikatowe emocje wśród samochodów swojej kategorii.

Alfa Romeo Mito występuje w trzech wersjach: MITO, MITO SUPER, MITO VELOCE. Już w podstawowej wersji MITO dostępne jest między innymi 6 poduszek powietrznych, komputer pokładowy, skórzana kierownica, ESP, system Start & Stop oraz klimatyzacja. Dostępne są również pakiety: Sport, Komfort oraz Widoczność, które pozwalają skonfigurować Mito według uznania.

Alfa Romeo Mito występuje z następującymi rodzajami silników benzynowych: 1.4 78 KM, 0.9 TwinAir 105 KM, w wersji MITO SUPER dodatkowo 1.4 MultiAir 140KM, a MITO VELOCE 1.4 TB MultiAir 170 KM. Dostępny silnik diesla to 1.3 MultiJet 95 KM.

Auto PLUS jest najstarszym dealerem Alfy Romeo na Pomorzu. Od lat podchodzimy do marki z oddaniem i pasją. Każdy Właściciel Alfy Romeo wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
W tej chwili ten model nie jest dostępny od ręki w salonie.
Skontaktuj się z nami, aby go zamówić.
Maciej Gościcki
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
604 221 968
Tel:
58 777 47 42
maciej.goscicki@autoplus.com.pl
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 43
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Michał Czoczys
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
668 231 987
Tel:
58 777 47 41
michal.czoczys@autoplus.com.pl