Turnus Sierpniowych Wyprzedaży - tylko do 25.08.2018!
8/8/2018

Sukces lipcowej „Nocy Cudów" zorganizowanej w Salonach Fiata, Jeepa, Alfy Romeo pokazał, że Polacy są gotowi na zakup nowych samochodów, a ich decyzje powstrzymują wysokie ceny rynkowe pojazdów.Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Auto PLUS kontynuuje akcje promocyjne, dzięki którym Klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą nabyć nowe samochody w cenach niższych nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych od standardowych cen cennikowych. „Turnus Sierpniowych Wyprzedaży", który rozpoczyna się w poniedziałek, 6 sierpnia, pozwoli rodzimym Klientom zaoszczędzić nawet 10 000 zł przy zakupie bestsellerowego Fiata Tipo i do 14 500 zł przy kupnie modnego crossovera 500X. Osoby, które zdecydują się na najpopularniejszego w Polsce Jeepa Renegade'a mogą liczyć na zniżkę w wysokości do 22 500 zł, a w przypadku nowego Compassa nawet 33 000 zł! Zapraszamy!

Dodatkowo, podczas „Turnusu Sierpniowych Wyprzedaży" niezwykle atrakcyjne rabaty na nowe samochody marek Fiat, Jeep, Alfa Romeo łączą się z promocjami finansowymi o nazwie 4U, czyli „Dla Ciebie". Promocyjne finansowanie dotyczy zarówno leasingu dla przedsiębiorców (Leasing 4U i 4U plus oferowany przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o.), jak i kredytu dla osób prywatnych i przedsiębiorców (Kredyt 4U oferowany przez FCA-Group Bank Polska S.A.). Oba produkty charakteryzują się niskimi kosztami dla Klienta: w przypadku Leasingu 4Uplus to rata netto wynosząca tylko 1% ceny pojazdu brutto, a w Kredycie 4U oprocentowanie na poziomie od 0,49% do 5,99% (nawet na 72 miesiące) i niska minimalna wpłata własna już od 10% wartości pojazdu.

LEASING 4U - to leasing z obniżonym kosztem całkowitym leasingu i z wartością wykupu na poziomie od 1% - 19%

LEASING 4Uplus - to leasing oferujący możliwość zwiększenia wartości wykupu, która gwarantowana jest przez dealera sprzedającego samochód.

Podstawowe informacje na temat Leasing 4U & Leasing 4Uplus:

 • Atrakcyjny koszty całkowity leasingu
 • Opłata wstępna: od 10%
 • Okres leasingu: 24-60 miesięcy
 • Jedno dowolne ubezpieczenie GAP obowiązkowo finansowane
 • W przypadku Leasingu 4Uplus dodatkowo:
 • Bardzo atrakcyjny miesięczny koszt leasingu: Rata netto tylko 1% ceny pojazdu brutto + koszt ubezpieczenia GAP*
 • Wartość wykupu aż do 50% (dla okresu 24)
 • Wartość końcowa gwarantowana przez dealerów sieci FCA Poland S.A.

*Rata netto na poziomie 1% ceny pojazdu brutto została skalkulowana dla następujących parametrów w ofercie Leasing 4U plus: okres leasingu: 48 miesięcy; czynsz inicjalny: 20,61%; 47 rat netto: 1% wartości samochodu brutto; wykup: 35%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Wykup gwarantowany przez wybranych dealerów sieci FCA Poland S.A. Usługa leasingu skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie leasingu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności finansowej potencjalnego leasingobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty leasingowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcaleasing.pl.

Kredyt 4U:

 • Nowe samochody osobowe Fiat, Alfa Romeo, Jeep
 • Elastyczny okres finansowania: 12-72 miesięcy
 • Atrakcyjne oprocentowanie kredytu: od 0,49% do 5,99%
 • Wpłata własna Klienta: od 10%
 • Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt lub Straty Finansowej GAP - w jednej z dowolnych opcji
 • Oferta dla wszystkich typów klienta: osoby fizyczne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, przedsiębiorcy.

Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 55 032,85 zł brutto w produkcie Kredyt 4U: wpłata własna: 13 103,69 zł, okres kredytu: 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat: 1 332,58 zł; stopa procentowa stała:  4,59 %. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 9,20%, całkowita kwota kredytu: 41 929,16 zł  (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 6 043,72 zł  (w tym opłata przygotowawcza: 1 302,97 zł, odsetki: 3 237,59 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt Komfort: 1 503,16 zł), całkowita kwota do zapłaty 47 972,88 zł. Obowiązkowe AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A. Wyliczenie na dzień 03.08.2018 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w Salonach Grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

więcej informacji: 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Jeep Compass – za 1299 zł brutto miesięcznie?! Najlepsza oferta dla osób fizycznych!

Jeep Compass – za 1299 zł brutto miesięcznie?! Najlepsza oferta dla osób fizycznych! Zapraszamy do Auto PLUS: 58 777 00 00 Oferta wynajmu dotyczy nowych pojazdów marki Jeep dla modelu Compass. Usługa jest kierowana do osób fizycznych. Podana cena jest ceną brutto i dotyczy wersji JEEP COMPASS MY18 LIMITED 1.4 MULTIAIR 140KM 4X2 M6 przy wpłacie własnej 0 zł i umowie na 12 miesięcy.

Czytaj dalej
Auto PLUS na Camp Jeep 2018 w Gniewinie!

Tegoroczna Camp Jeep PL to nie tylko emocje na terenowym szlaku ale przede wszystkim polska premiera nowej generacji Jeepa Wranglera. 7-10 czerwca malownicze tereny kaszubskiego Gniewina stały się miejscem spotkania ludzi z pasją, którzy w trakcie trzydniowego zlotu przeżyli niezapomnianą przygodę! Trasy wystawiły na próbę nie tylko umiejętności kierowców, ale i sprawność samochodów marki Jeep.

Czytaj dalej
Nowy Jeep Renegade 2019!

Marka Jeep® przedstawiła po raz pierwszy w Europie, nowego Renegade'a 2019! Najnowsza wersja Jeepa Renegade'a ma odświeżony wygląd i nowe silniki. Przedstawiamy pierwsze zdjęcia nowego modelu MY 2019, który został zaprezentowany podczas prestiżowego Torino Motor Show w przepięknym parku Valentino.

Czytaj dalej