Nowy Jeep Renegade 2019!
11/6/2018

Marka Jeep® przedstawiła po raz pierwszy w Europie, nowego Renegade'a 2019! Najnowsza wersja Jeepa Renegade'a ma odświeżony wygląd i nowe silniki.

Przedstawiamy pierwsze zdjęcia nowego modelu MY 2019, który został zaprezentowany podczas prestiżowego Torino Motor Show w przepięknym parku Valentino. Lokalizacja została wybrana specjalnie, aby złożyć hołd modelowi, który stał się nowym punktem odniesienia w segmencie B-SUV, łącząc legendarne właściwości off-roadowe marki Jeep z miejskim charakterem i lifestyle'ową stylizacją, idealnie pasującą do stylu życia w mieście. Nowy Renegade 2019 jest dowodem, że marka Jeep zawsze wychodzi naprzeciw ewolucji rynku i nowym wymaganiom Klientów.

Już w wkrótce więcej informacji!

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Turnus Sierpniowych Wyprzedaży - tylko do 25.08.2018!

Turnus Sierpniowych Wyprzedaży to oferta skierowana do Klientów indywidulanych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Na Klientów czekają atrakcyjne rabaty! Turnus Sierpniowych Wyprzedaży trwa od 6 do 25 sierpnia. Zapraszamy do Auto PLUS: 58 777 00 00.

Czytaj dalej
Jeep Compass – za 1299 zł brutto miesięcznie?! Najlepsza oferta dla osób fizycznych!

Jeep Compass – za 1299 zł brutto miesięcznie?! Najlepsza oferta dla osób fizycznych! Zapraszamy do Auto PLUS: 58 777 00 00 Oferta wynajmu dotyczy nowych pojazdów marki Jeep dla modelu Compass. Usługa jest kierowana do osób fizycznych. Podana cena jest ceną brutto i dotyczy wersji JEEP COMPASS MY18 LIMITED 1.4 MULTIAIR 140KM 4X2 M6 przy wpłacie własnej 0 zł i umowie na 12 miesięcy.

Czytaj dalej
Auto PLUS na Camp Jeep 2018 w Gniewinie!

Tegoroczna Camp Jeep PL to nie tylko emocje na terenowym szlaku ale przede wszystkim polska premiera nowej generacji Jeepa Wranglera. 7-10 czerwca malownicze tereny kaszubskiego Gniewina stały się miejscem spotkania ludzi z pasją, którzy w trakcie trzydniowego zlotu przeżyli niezapomnianą przygodę! Trasy wystawiły na próbę nie tylko umiejętności kierowców, ale i sprawność samochodów marki Jeep.

Czytaj dalej