Jeep Freedom Days w Auto PLUS!
1/4/2019

W Auto PLUS rusza dziś Jeep Freedom Days - wielka akcja rabatowa na modele z rocznika 2018! 

Jeep Compass jest dostępny z rabatem do 40 000 zł, a Jeep Renegade - z rabatem do 20 000 zł!

Zapraszamy! 58 777 00 00

Bądź swobodny, niezależny i teraz jeszcze bardziej wolny! Dziś w Auto PLUS rusza Jeep Freedom Days, podczas których otwieramy drzwi do wolności w naszym salonie Jeepa i oferujemy samochody z rocznika 2018 w najlepszych cenach! Tylko do 13 kwietnia Jeep Compass jest dostępny z rabatem do 40 000 zł, a Jeep Renegade - z rabatem do 20 000 zł. Każdy, kto chce posmakować prawdziwej wolności w swoim nowym Jeepie, powinien jeszcze dziś odwiedzić nasz salon! Zapraszamy!

Marka Jeep, należąca do Grupy Fiat Chrysler Automobiles, od przeszło 75 lat jest synonimem legendarnej dzielności terenowej połączonej z funkcjonalnością w mieście. Oryginalny Jeep Willis z 1941 r. był jednym z pierwszych pojazdów wojskowych z masowej produkcji w USA i to właśnie on stanowił inspirację do rozwoju samochodów cywilnych marki Jeep w latach 50. Współczesna gama Jeepa, złożona z pięciu dzielnych modeli, czerpie z dziedzictwa Willisa, pozostając synonimem amerykańskiej wolności, dzielności i przygody. I właśnie dziś nadarza się szczególna okazja, by poczuć smak tej wolności - podczas rozpoczynających się 1 kwietnia Jeep Freedom Days ceny słynnych amerykańskich SUV-ów z siedmioszczelinowym grillem spadają nawet o 40 000 zł.

Bestsellerowy w Polsce i Europie, nowy Renegade, który łączy niezrównane możliwości terenowe marki Jeep z wymiarami i stylizacją idealną do lifestyle'owego wykorzystania w mieście, do 13 kwietnia jest dostępny w cenie już od 67 249 zł za wersję Sport z silnikiem 120 KM z 2018 roku.

Nowa generacja Jeepa Compassa, wprowadzona do salonów niespełna dwa lata temu, łączy najlepsze w swojej klasie możliwości terenowe napędu 4x4, doskonałą dynamikę na drodze, poczucie wolności podczas jazdy z otwartym dachem oraz szeroki wachlarz zaawansowanych technologii z zakresu łączności i bezpieczeństwa potwierdzonych maksymalnymi pięcioma gwiazdkami EuroNCAP. Podczas Jeep Freedom Days ceny Compassa spadły nawet o 40 000zł.

Rabaty na Jeepa Cherokee, najsprawniejszego w swojej klasie SUV-a wyposażonego w zaawansowane funkcje techniczne i szereg systemów bezpieczeństwa i ochrony podczas dzielnej jazdy terenowej i komfortowego przemieszczania się po zatłoczonych aglomeracjach, przekroczyły pułap 20 000 zł i tylko do 13 kwietnia Jeep Cherokee z 2018 roku w wersji Limited wyposażony w silnik 2.2 MJD A9 AWD kosztuje już od 190 371 zł.

Najbardziej utytułowany SUV w historii - Jeep Grand Cherokee - na polskim rynku jest dostępny aż w sześciu wersjach (Limited, Overland, Night Eagle II, ekskluzywnej Summit, terenowej Trailhawk oraz najbardziej usportowionych i najmocniejszych SRT oraz ponad 700-konnej Trackhawk). Fani mocnych wrażeń off-roadowych mogą upolować Grand Cherokee z 2018 roku podczas Jeep Freedom Days o blisko 45 000 zł taniej od oryginalnej ceny cennikowej.

Podczas akcji rabatowej Jeep Freedom Days  Klienci Auto PLUS będą też mieli szansę na zakup flagowego modelu marki - niekwestionowanego mistrza jazdy terenowej i jednocześnie komfortowy samochód do miasta - Jeepa Wranglera. Tego niezwykłego SUVa, który tylko w tym roku w Polsce zdobył już trzy nagrody, można nabyć z upustem ponad 30 000 zł z rocznika 2018!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami! 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Stelvio i Giulia w ABONAMENCIE

Abonament to bardzo korzystna opcja finansowania. Jest świetną alternatywą dla innych form zakupu, takich jak leasing, czy kredyt. Oferta abonamentu, czyli wynajmu długoterminowego, charakteryzuje się stałą i niską ratą miesięczną, a także możliwością skonfigurowania samochodu według swojego uznania. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Czytaj dalej
Ponad 50 Fiatów Tipo dostępnych "od ręki"!

Tylko w Auto PLUS zamiast czekać na zamówiony samochód 3-4 miesiące, możesz mieć TIPO „od ręki” z rabatem wyprzedażowym 2018! TIPO Sedan 1.4 95 KM już od 44 900 PLN! Dostępna pełna gama kolorystyczna, w tym nowy lakier Zielony Toscana. W standardzie klimatyzacja, radio, 6 poduszek powietrznych i koło zapasowe. Możliwość montażu LPG! Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami: 58 777 00 00!

Czytaj dalej
Auto PLUS wspiera Fundację Bicie Serca

Miło nam poinformować, że Centrum Motoryzacyjne Auto PLUS wspiera Fundację Bicie Serca. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z misją Fundacji!

Czytaj dalej