Jeep Compass – za 1299 zł brutto miesięcznie?! Najlepsza oferta dla osób fizycznych!
29/7/2018

Jeep Compass – za 1299 zł brutto miesięcznie?! Najlepsza oferta dla osób fizycznych!

Zapraszamy do Auto PLUS: 58 777 00 00

ZASADY SĄ PROSTE*: 

  • Rata miesięczna: 1299 zł brutto 
  • Wpłata własna:   0 zł
  • Okres kontraktu/użytkowania: 12 miesięcy
  • W racie:  ubezpieczenie i serwis
  • Limit przebiegu:  20 000 km
  • Obowiązek wykupu: Brak‍

Samochód nowy, zarejestrowany na partnera FCA (PKO Leasing) – po 12 miesiącach użytkownik oddaje samochód do PKO Leasing (bez kosztów)

 

*Oferta wynajmu dotyczy nowych pojazdów marki Jeep dla modelu Compass. Usługa jest kierowana do osób fizycznych. Podana cena jest ceną brutto i dotyczy wersji JEEP COMPASS MY18 LIMITED 1.4 MULTIAIR 140KM 4X2 M6 przy wpłacie własnej 0 zł i umowie na 12 miesięcy. Ostateczna decyzja o możliwości zawarcia umowy zostanie podjęta przez operatora programu po analizie dokumentów dostarczonych przez klienta. Szczegóły programu dostępne są w autoryzowanym salonie Auto PLUS w Gdańsku. Operatorem programu jest PKO Leasing S.A. Podana wysokość raty miesięcznej dotyczy opłaty w stałej wysokości. W ramach opłaty Klient jest uprawniony do korzystania z pojazdu na podstawie i zgodnie z umową, w opłatę wliczony jest serwis mechaniczny, ubezpieczenie Uniqa OC/AC/NNW oraz koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych w ramach łącznego limitu kilometrów wskazanego w umowie w okresie 12 miesięcy wynoszącego 20 000 km. Materiały prezentowane na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, nie są wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Więcej informacji 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Turnus Sierpniowych Wyprzedaży - tylko do 25.08.2018!

Turnus Sierpniowych Wyprzedaży to oferta skierowana do Klientów indywidulanych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Na Klientów czekają atrakcyjne rabaty! Turnus Sierpniowych Wyprzedaży trwa od 6 do 25 sierpnia. Zapraszamy do Auto PLUS: 58 777 00 00.

Czytaj dalej
Auto PLUS na Camp Jeep 2018 w Gniewinie!

Tegoroczna Camp Jeep PL to nie tylko emocje na terenowym szlaku ale przede wszystkim polska premiera nowej generacji Jeepa Wranglera. 7-10 czerwca malownicze tereny kaszubskiego Gniewina stały się miejscem spotkania ludzi z pasją, którzy w trakcie trzydniowego zlotu przeżyli niezapomnianą przygodę! Trasy wystawiły na próbę nie tylko umiejętności kierowców, ale i sprawność samochodów marki Jeep.

Czytaj dalej
Nowy Jeep Renegade 2019!

Marka Jeep® przedstawiła po raz pierwszy w Europie, nowego Renegade'a 2019! Najnowsza wersja Jeepa Renegade'a ma odświeżony wygląd i nowe silniki. Przedstawiamy pierwsze zdjęcia nowego modelu MY 2019, który został zaprezentowany podczas prestiżowego Torino Motor Show w przepięknym parku Valentino.

Czytaj dalej