Jeep Compass – za 1572 zł brutto miesięcznie?! Najlepsza oferta dla osób fizycznych!
26/8/2018

Jeep Compass – za 1572 zł brutto miesięcznie?! Najlepsza oferta dla osób fizycznych!

Zapraszamy do Auto PLUS: 58 777 00 00

ZASADY SĄ PROSTE*: 

  • Rata miesięczna: 1572 zł brutto 
  • Wpłata własna:   0 zł
  • Okres kontraktu/użytkowania: 18 miesięcy
  • W racie:  ubezpieczenie i serwis
  • Limit przebiegu:  20 000 km
  • Obowiązek wykupu: Brak‍

Samochód nowy, zarejestrowany na partnera FCA (PKO Leasing) – po 18 miesiącach użytkownik oddaje samochód do PKO Leasing (bez kosztów)

 

*Oferta wynajmu dotyczy nowych pojazdów marki Jeep dla modelu Compass. Usługa jest kierowana do osób fizycznych. Podana cena jest ceną brutto i dotyczy wersji JEEP COMPASS MY18 LIMITED 1.4 MULTIAIR 140KM 4X2 M6 przy wpłacie własnej 0 zł i umowie na 18 miesięcy. Ostateczna decyzja o możliwości zawarcia umowy zostanie podjęta przez operatora programu po analizie dokumentów dostarczonych przez klienta. Szczegóły programu dostępne są w autoryzowanym salonie Auto PLUS w Gdańsku. Operatorem programu jest PKO Leasing S.A. Podana wysokość raty miesięcznej dotyczy opłaty w stałej wysokości. W ramach opłaty Klient jest uprawniony do korzystania z pojazdu na podstawie i zgodnie z umową, w opłatę wliczony jest serwis mechaniczny, ubezpieczenie Uniqa OC/AC/NNW oraz koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych w ramach łącznego limitu kilometrów wskazanego w umowie w okresie 18 miesięcy wynoszącego 20 000 km. Materiały prezentowane na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, nie są wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

UWAGA: Wynajem dla firm na 18 miesięcy – 1239 zł netto miesięcznie!

 

Więcej informacji 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Nowy Wrangler w Auto PLUS! Zapraszamy na Potokową w Gdańsku

Jeep Wrangler - niekwestionowany mistrz jazdy terenowej oraz samochód do jazdy miejskiej! Nowy Jeep Wrangler oferuje doskonały poziom komfortu, oraz lepszą dynamikę jazdy, został odnowiony, jednocześnie pozostając wierny tradycji i zachowując legendarne zdolności do jazdy terenowej.

Czytaj dalej
Nowy Jeep® Cherokee 2019

Nowa odsłona najlepszego SUV-a klasy średniej debiutuje na Targach Motoryzacyjnych „North American International Auto Show” w Detroit. Nowy Jeep® Cherokee 2019, najlepszy samochód terenowy SUV klasy średniej, debiutuje na odbywających się w Detroit targach motoryzacyjnych, prezentując nowe, autentyczne wzornictwo klasy Premium.

Czytaj dalej
Auto PLUS na Camp Jeep 2018 w Gniewinie!

Tegoroczna Camp Jeep PL to nie tylko emocje na terenowym szlaku ale przede wszystkim polska premiera nowej generacji Jeepa Wranglera. 7-10 czerwca malownicze tereny kaszubskiego Gniewina stały się miejscem spotkania ludzi z pasją, którzy w trakcie trzydniowego zlotu przeżyli niezapomnianą przygodę! Trasy wystawiły na próbę nie tylko umiejętności kierowców, ale i sprawność samochodów marki Jeep.

Czytaj dalej