Alfa Romeo GIULIA - królowa nagród w branży motoryzacyjnej
10/3/2017

Rok obfitujący w triumfy i nagrody dla Alfy Romeo

Nowa Giulia zdobyła jak do tej pory 25 międzynarodowych nagród i jest gwiazdą inicjatywy "Strade Stellate". Dokładnie mówiąc, Alfa Romeo jest głównym partnerem przewodnika Michelin 2017 i w tym zakresie powstał projekt "Strade Stellate": osiem wycieczek w poszukiwaniu włoskich doskonałości, wśród zapierających dech w piersiach tras i restauracji z gwiazdkami Michelin, za kierownicą Giulii. Wszystko to można zobaczyć, wchodząc na adres: alfaromeo.viamichelin.com.

Wśród ostatnio przyznanych nagród, na szczególną uwagę zasługuje tytuł "Samochodu Europy 2017", przyznany przez Włoski Związek Dziennikarzy Motoryzacyjnych. Ponad 100 wyspecjalizowanych dziennikarzy oceniało 21 modeli, które, zgodnie z regulaminem, stanowią wyselekcjonowany zbiór najlepszych samochodów wyprodukowanych w Europie i sprzedanych w okresie od 1 września 2015 do 31 sierpnia 2016. Giulia zresztą znajduje się wśród 7 finalistów konkursu "Samochód Roku 2017" i jej egzemplarz, wraz z innymi konkurentami, znajdzie się na stoisku jednego z magazynów pełniącego rolę włoskiego koordynatora nagrody Samochodu Roku.

Ponadto, kilka dni temu sławny angielski magazyn "BBC Top Gear" nagrodził Giulię Quadrifoglio prestiżowym trofeum "Samochód Roku 2016" i jej publiczność głosowała na nią w kategorii "Samochód 2016 roku". Poza tym, niezwykły model Alfa Romeo został zdobywcą EuroCarBody 2016, najbardziej prestiżowej nagrody na świecie, przyznawanej za projekt nadwozia, zorganizowanej przez "Automotive Circle International". W 18 konwencji zorganizowanej w październiku w Bad Nauheim (Frankfurt) uczestniczyli eksperci z branży projektów, materiałów, procesów i produkcji nadwozia.

Wreszcie, design Alfy Romeo został nagrodzony przez magazyn "Auto, motor und sport": ponad 18 000 Czytelników znanego niemieckiego magazynu głosowało na nagrodę "autonis". Alfa Romeo zdobyła zarówno tytuł "Marki designerskiej 2016 roku" z 24,7% głosów, jak i dwie nagrody w swoich kategoriach dla Giulii i Mito.

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Alfa Romeo otwiera zamówienia na Stelvio Quadrifoglio

Ruszyły zamówienia na Stelvio w wersji Quadrifoglio, pierwsze „Quadrifoglio", które jest również SUV-em. Nowy model Alfy Romeo, który stał się nowym punktem odniesienia dla segmentu kompaktowych SUV-ów kategorii premium kosztuje 402.800 złotych brutto.

Czytaj dalej
Pierwsze zdjęcia nowego Jeepa Wranglera!

Najbardziej kultowy Jeep odnawia swoje oblicze. Przy zachowaniu wszystkich legendarnych charakterystyk 4x4, nowy Wrangler oferuje teraz bardziej nowoczesne wzornictwo. Wierny oryginałowi, łączy zaawansowany system napędowy, liczniejsze opcje open-air, różnorodne funkcje bezpieczeństwa oraz nowoczesne technologie, które odzwierciedlają najnowocześniejsze rozwiązania i najnowszą wiedzę.

Czytaj dalej
Ruszyła wyprzedaż rocznika 2017!

Z dniem 2 października rozpoczynamy okres wyprzedaży samochodów marki Fiat z rocznika produkcji 2017! TIPO Sedan już od 43 900 PLN, TIPO już od 49 900 PLN, TIPO STATION WAGON już od 53 400 PLN! Zapraszamy na największe promocje do nowej siedziby Centrum Motoryzacyjnego Auto PLUS!  - Gdańsk, ul. Potokowa 15 AC

Czytaj dalej