Alfa Romeo GIULIA - królowa nagród w branży motoryzacyjnej
10/3/2017

Rok obfitujący w triumfy i nagrody dla Alfy Romeo

Nowa Giulia zdobyła jak do tej pory 25 międzynarodowych nagród i jest gwiazdą inicjatywy "Strade Stellate". Dokładnie mówiąc, Alfa Romeo jest głównym partnerem przewodnika Michelin 2017 i w tym zakresie powstał projekt "Strade Stellate": osiem wycieczek w poszukiwaniu włoskich doskonałości, wśród zapierających dech w piersiach tras i restauracji z gwiazdkami Michelin, za kierownicą Giulii. Wszystko to można zobaczyć, wchodząc na adres: alfaromeo.viamichelin.com.

Wśród ostatnio przyznanych nagród, na szczególną uwagę zasługuje tytuł "Samochodu Europy 2017", przyznany przez Włoski Związek Dziennikarzy Motoryzacyjnych. Ponad 100 wyspecjalizowanych dziennikarzy oceniało 21 modeli, które, zgodnie z regulaminem, stanowią wyselekcjonowany zbiór najlepszych samochodów wyprodukowanych w Europie i sprzedanych w okresie od 1 września 2015 do 31 sierpnia 2016. Giulia zresztą znajduje się wśród 7 finalistów konkursu "Samochód Roku 2017" i jej egzemplarz, wraz z innymi konkurentami, znajdzie się na stoisku jednego z magazynów pełniącego rolę włoskiego koordynatora nagrody Samochodu Roku.

Ponadto, kilka dni temu sławny angielski magazyn "BBC Top Gear" nagrodził Giulię Quadrifoglio prestiżowym trofeum "Samochód Roku 2016" i jej publiczność głosowała na nią w kategorii "Samochód 2016 roku". Poza tym, niezwykły model Alfa Romeo został zdobywcą EuroCarBody 2016, najbardziej prestiżowej nagrody na świecie, przyznawanej za projekt nadwozia, zorganizowanej przez "Automotive Circle International". W 18 konwencji zorganizowanej w październiku w Bad Nauheim (Frankfurt) uczestniczyli eksperci z branży projektów, materiałów, procesów i produkcji nadwozia.

Wreszcie, design Alfy Romeo został nagrodzony przez magazyn "Auto, motor und sport": ponad 18 000 Czytelników znanego niemieckiego magazynu głosowało na nagrodę "autonis". Alfa Romeo zdobyła zarówno tytuł "Marki designerskiej 2016 roku" z 24,7% głosów, jak i dwie nagrody w swoich kategoriach dla Giulii i Mito.

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Ruszyła Wyprzedaż Rocznika

Sprawdź naszą ofertę dostępnych samochodów z rocznika 2017. Rabaty nawet do 41500 PLN!

Czytaj dalej
Dni Przedsiębiorcy 4-9 grudnia 2017 - zapraszamy do Auto PLUS!

W dniach 4 – 9 grudnia 2017 „DNI PRZEDSIĘBIORCY” - OFERTA SPECJALNA LEASING 100% DLA MAREK FIAT, ALFA ROMEO i JEEP. W okresie promocji klienci biznesowi otrzymują bardzo atrakcyjną ofertę na zakup nowych pojazdów osobowych FCA w promocyjnym leasingu 100%, produkt finansowy łączy się z najwyższymi rabatami z tytułu wyprzedaży rocznika 2017.

Czytaj dalej
Nowy Jeep® Wrangler debiutuje podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles

Nowy Jeep® Wrangler - najbardziej wszechstronny SUV w historii - debiutuje podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles. Samochód bazuje na legendarnej historii modelu z niezrównanym połączeniem: możliwości terenowych, autentycznego wzornictwa Jeepa, wolności, najwyższej jakości, dynamiki jazdy na drodze i po bezdrożach z wieloma innowacyjnymi funkcjami bezpieczeństwa i zaawansowanymi technologiami.

Czytaj dalej