Alfa Romeo GIULIA - królowa nagród w branży motoryzacyjnej
10/3/2017

Rok obfitujący w triumfy i nagrody dla Alfy Romeo

Nowa Giulia zdobyła jak do tej pory 25 międzynarodowych nagród i jest gwiazdą inicjatywy "Strade Stellate". Dokładnie mówiąc, Alfa Romeo jest głównym partnerem przewodnika Michelin 2017 i w tym zakresie powstał projekt "Strade Stellate": osiem wycieczek w poszukiwaniu włoskich doskonałości, wśród zapierających dech w piersiach tras i restauracji z gwiazdkami Michelin, za kierownicą Giulii. Wszystko to można zobaczyć, wchodząc na adres: alfaromeo.viamichelin.com.

Wśród ostatnio przyznanych nagród, na szczególną uwagę zasługuje tytuł "Samochodu Europy 2017", przyznany przez Włoski Związek Dziennikarzy Motoryzacyjnych. Ponad 100 wyspecjalizowanych dziennikarzy oceniało 21 modeli, które, zgodnie z regulaminem, stanowią wyselekcjonowany zbiór najlepszych samochodów wyprodukowanych w Europie i sprzedanych w okresie od 1 września 2015 do 31 sierpnia 2016. Giulia zresztą znajduje się wśród 7 finalistów konkursu "Samochód Roku 2017" i jej egzemplarz, wraz z innymi konkurentami, znajdzie się na stoisku jednego z magazynów pełniącego rolę włoskiego koordynatora nagrody Samochodu Roku.

Ponadto, kilka dni temu sławny angielski magazyn "BBC Top Gear" nagrodził Giulię Quadrifoglio prestiżowym trofeum "Samochód Roku 2016" i jej publiczność głosowała na nią w kategorii "Samochód 2016 roku". Poza tym, niezwykły model Alfa Romeo został zdobywcą EuroCarBody 2016, najbardziej prestiżowej nagrody na świecie, przyznawanej za projekt nadwozia, zorganizowanej przez "Automotive Circle International". W 18 konwencji zorganizowanej w październiku w Bad Nauheim (Frankfurt) uczestniczyli eksperci z branży projektów, materiałów, procesów i produkcji nadwozia.

Wreszcie, design Alfy Romeo został nagrodzony przez magazyn "Auto, motor und sport": ponad 18 000 Czytelników znanego niemieckiego magazynu głosowało na nagrodę "autonis". Alfa Romeo zdobyła zarówno tytuł "Marki designerskiej 2016 roku" z 24,7% głosów, jak i dwie nagrody w swoich kategoriach dla Giulii i Mito.

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Noc promocji! Urodziny Fiata 500 - 6 lipca 2017 CM Auto PLUS czynne od 9:00 do 24:00

Kultowy Fiat 500, ikona motoryzacji kończy 60 lat! Z tej okazji… Centrum Motoryzacyjne Auto PLUS zaprasza w dniu 6 lipca w godzinach 9:00 – 24:00 na akcję promocyjną, podczas której Klienci mogą skorzystać z wyjątkowej oferty Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś - zapłać w styczniu 2018 roku"! Co istotne promocja dotyczy WSZYSTKICH modeli marki Fiat!

Czytaj dalej
Camp Jeep PL 2017 – Compass na start!

Camp Jeep PL to cykliczna impreza odbywająca się raz do roku, w czerwcu, będąca spotkaniem pasjonatów, właścicieli i entuzjastów wspaniałej marki Jeep®. W tym roku zlot Camp Jeep PL odbył w dniach 8-11 czerwca się w Karkonoszach, w okolicy Łomnicy, niedaleko Jeleniej Góry. Na starcie stawiło się prawie 500 uczestników!

Czytaj dalej
Nowy FIAT 500L

Wyjątkowe połączenie przestronności i wyrafinowania, lider segmentu od chwili wprowadzenia na europejski rynek i z ciągłym wzrostem sprzedaży w Polsce. 40% podzespołów to nowości. Ceny promocyjne w Polsce zaczynają się od 51 900 złotych.

Czytaj dalej