Alfa Romeo GIULIA - królowa nagród w branży motoryzacyjnej
10/3/2017

Rok obfitujący w triumfy i nagrody dla Alfy Romeo

Nowa Giulia zdobyła jak do tej pory 25 międzynarodowych nagród i jest gwiazdą inicjatywy "Strade Stellate". Dokładnie mówiąc, Alfa Romeo jest głównym partnerem przewodnika Michelin 2017 i w tym zakresie powstał projekt "Strade Stellate": osiem wycieczek w poszukiwaniu włoskich doskonałości, wśród zapierających dech w piersiach tras i restauracji z gwiazdkami Michelin, za kierownicą Giulii. Wszystko to można zobaczyć, wchodząc na adres: alfaromeo.viamichelin.com.

Wśród ostatnio przyznanych nagród, na szczególną uwagę zasługuje tytuł "Samochodu Europy 2017", przyznany przez Włoski Związek Dziennikarzy Motoryzacyjnych. Ponad 100 wyspecjalizowanych dziennikarzy oceniało 21 modeli, które, zgodnie z regulaminem, stanowią wyselekcjonowany zbiór najlepszych samochodów wyprodukowanych w Europie i sprzedanych w okresie od 1 września 2015 do 31 sierpnia 2016. Giulia zresztą znajduje się wśród 7 finalistów konkursu "Samochód Roku 2017" i jej egzemplarz, wraz z innymi konkurentami, znajdzie się na stoisku jednego z magazynów pełniącego rolę włoskiego koordynatora nagrody Samochodu Roku.

Ponadto, kilka dni temu sławny angielski magazyn "BBC Top Gear" nagrodził Giulię Quadrifoglio prestiżowym trofeum "Samochód Roku 2016" i jej publiczność głosowała na nią w kategorii "Samochód 2016 roku". Poza tym, niezwykły model Alfa Romeo został zdobywcą EuroCarBody 2016, najbardziej prestiżowej nagrody na świecie, przyznawanej za projekt nadwozia, zorganizowanej przez "Automotive Circle International". W 18 konwencji zorganizowanej w październiku w Bad Nauheim (Frankfurt) uczestniczyli eksperci z branży projektów, materiałów, procesów i produkcji nadwozia.

Wreszcie, design Alfy Romeo został nagrodzony przez magazyn "Auto, motor und sport": ponad 18 000 Czytelników znanego niemieckiego magazynu głosowało na nagrodę "autonis". Alfa Romeo zdobyła zarówno tytuł "Marki designerskiej 2016 roku" z 24,7% głosów, jak i dwie nagrody w swoich kategoriach dla Giulii i Mito.

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
21/09/2017 NOC CUDÓW z marką Fiat! Zapraszamy do nowej siedziby Auto PLUS do godz. 24:00!

Już 21 września w nowej siedzibie Auto PLUS zapraszamy na Noc Cudów z marką Fiat. Tego dnia nasz salon jest otwarty do godziny 24:00. Na naszych Klientów czekają największe rabaty na WSZYSTKIE modele Fiata!

Czytaj dalej
Samochody Fiat Professional teraz nawet do 25% taniej! Zapraszamy do nowej siedziby Auto PLUS!

Tylko do końca września 2017 roku promocja na najbardziej popularne w swojej klasie samochody marki Fiat Professional! Po szczegóły zapraszmy do kontaktu z naszymi Doradcami: Piotr: 600 438 612/ Jarek: 668 231 816

Czytaj dalej
Zapraszamy do nowej siedziby!

Informujemy, że nasza siedziba na Hallera 132 została zamknięta. Już 5 września 2017 roku, zapraszamy do nowej lokalizacji - ul. Potokowa 15AC

Czytaj dalej